Jesteśmy uczestnikiem programu POLSKI KAPITAŁ

 

POZNAJ NAS

Aneta - księgowa, pracuje w Luksemburgu, ale marzy o powrocie do Polski. Z wykształcenia Inżynier Środowiska, ale jej kariera zawodowa potoczyła się w zupełnie innym kierunku. W Luksemburgu znalazła się trochę z przypadku, ale to właśnie tu poznała swojego Męża. Miłośniczka podróży i psów. 

 

Norbert - analityk biznesowy, pracuje w Luksemburgu, ale również marzy o powrocie do Polski. Wcześniej o budownictwie wiedział niewiele, ale teraz mógłby śmiało zostać kierownikiem budowy;) Dzięki determinacji i wytrwałości z sukcesem realizuje swoje plany, zawsze stawiając Rodzinę na pierwszym miejscu. Lubi mieć plan, a najlepiej dwa. We wszystkim szuka logiki. Patriota, pasjonat książek i kotów.

 

Firma rodzinna Przedsiębiorstwo Rodzinne .PL powstała w celu realizacji inwestycji o charakterze mieszkalnym, preferując przy tym wykorzystanie polskich materiałów budowlanych w całym procesie inwestycyjnym. Wiele lat spędzonych poza granicami Kraju utwierdziły nas w przekonaniu, że nie ma lepszego miejsca do zamieszkania i założenia rodziny niż nasza Ojczyzna.

 

Przedsiębiorstwo Rodzinne .PL jak sama nazwa wskazuje, jest firmą rodzinną ze 100% udziałem polskiego kapitału. Osobiście doglądamy procesu budowlanego na każdym etapie realizacji naszych inwestycji. Wybieramy sprawdzonych polskich wykonawców, w celu zapewnienia Państwu pełnej satysfakcji ze świadczonych przez nas usług. W razie potrzeby służymy także naszym doświadczeniem i pomocą przy wyborze notariusza lub doradcy finansowego, gwarantującego najlepszą i bezpieczną ofertę usługową czy finansową.

 

Naszym celem jest budowa takich inwestycji mieszkaniowych, aby nabywcy mogli w domowym zaciszu cieszyć się z każdej spędzonej chwili w gronie rodzinnym, gdzie każdy znajdzie swoje miejsce do odpoczynku i relaksu, gdzie Dzieci będą mogły bawić się bezpiecznie na świeżym powietrzu. Wierzymy, że nasza inwestycja „Zakrzów za Gajem” spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

 

Kupując u nas mieszkanie macie Państwo aktywny udział w pomocy innym. Zakup każdego mieszkania równoznaczny jest z przekazaniem środków na cele charytatywne!

 

Jako firma jesteśmy na początku naszej drogi na polskim rynku deweloperskim. Dlatego będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się z nami wszelkimi sugestiami i uwagami mającymi na celu podniesienie jakości świadczonych usług, pisząc na nasz adres e-mail: kontakt@przedsiebiorstworodzinne.pl

 

O NAS

 

 

 

Własne mieszkanie

© 2018

Przedsiębiorstwo Rodzinne .PL