Wizualizacje mieszkań

1 / 1

2 / 1

2 / 2

3 / 1

3 / 2

1 / 2

  Bud /

 Miesz.

Poziom

 

Pow. użytkowa

Pow. ogródka

Pow.  balkonów

Ilość  Pokoi

Cena

PLN

Cena/m2

 PLN

Status

 Rzut

 

 

1/1

 

 

Parter

 

58,74

 

104

 

-

 

3

 

-

-

 

-

Sprzedane

 

 

1/2

 

Piętro

70,44

320

21

4

-

-

-

Sprzedane

 

 

 

2/1

 

Parter

62,30

102

-

3

-

-

-

Sprzedane

 
 

 

 

2/2

 

Piętro

76,49

150

22

4

-

-

-

 Sprzedane

 
 

 

 

3/1

 

Parter

58,74

104

-

3

- 

-

-

Sprzedane

 

 

3/2

 

Piętro

70,44

260

21

4

-

-

-

 

Sprzedane

 

 

Zakrzów za Gajem to kameralny projekt zlokalizowany w podkrakowskim Zakrzowie, w powiecie wielickim, na pograniczu gminy Wieliczka i Niepołomice.

 

Inwestycja składa się z trzech nowoczesnych budynków wraz z otaczającą go infrastrukturą. W każdym budynku znajdują się dwa mieszkania z niezależnym wejściem. Mieszkania posiadają przemyślany i funkcjonalny układ pomieszczeń, a duże przeszklenia zapewniają odpowiednie nasłonecznienie.

 

Cały teren inwestycji zostanie ogrodzony, a wejście i wjazd na posesję umożliwią furtka dla pieszych oraz automatyczna brama wjazdowa.

 

Do dyspozycji wszystkich mieszkańców będzie ogólnodostępny teren zielony o powierzchni ok. 10 arów, idealny do spacerów z czworonożnymi przyjaciółmi.

 

Planowany termin zakończenia prac budowlanych przewidziany jest na I kwartał 2021 r.  

Nowo budowany węzeł drogowy autostrady A4 (3 minuty jazdy samochodem od inwestycji), umożliwi Państwu szybki dojazd do Krakowa, tym samym Zakrzów stanie się jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc, z uwagi na bardzo dogodny dojazd do Krakowa, Wieliczki czy Niepołomic jednocześnie nic nie tracąc z zacisza podmiejskiego klimatu.

 

Przystanek MPK znajdujący się 12 minut marszem, skąd kursuje przyspieszona linia autobusowa, pozwalająca na szybki dojazd do Krakowa, Wieliczki oraz Niepołomic.

 

W pobliskich miejscowościach - Podłężu i Węgrzcach Wielkich, powstają parkingi Park&Ride, które umożliwią korzystanie z podmiejskiej sieci PKP.

Blisko inwestycji znajduje się Wielicka Strefa Aktywności Gospodarczej oraz Niepołomicka Strefa Inwestycyjna.

 

Najbliższy sklep spożywczy znajduje się 300 metrów od budowanej inwestycji, a kolejne dwa w odległości 1000 metrów.

 

Historyczna kapliczka, gdzie w okresie od Wielkanocy aż do Wszystkich Świętych odprawiane są niedzielne Msze Święte, znajduje się w odległości 650 metrów.

 

W pobliżu Zakrzowa znajdziemy także przychodnię, restauracje, nowoczesne kąpieliska („Przystań Brzegi” oraz „Bobrowe Rozlewisko”), Puszczę Niepołomicką ze swoimi atrakcjami i ścieżkami pieszymi, rowerowymi, konnymi czy narciarskimi, stoki narciarskie („Podstolice Ski", „Siepraw Ski"), staw z łowiskiem dla wędkarzy, pole golfowe „Royal Kraków Golf & Country Club", nie wspominając o atrakcjach czekających w Krakowie, Wieliczce czy Niepołomicach.

 

Mieszkania na parterze posiadają powierzchnię użytkową od 58 do 62 m² oraz niezależne wejścia. Składają się z wiatrołapu, przedpokoju, dwóch sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego. Bezpośrednio z salonu znajduje się wyjście do ogrodzonego ogródka o powierzchni ponad 100 m². Mieszkania na parterze oferowane są w cenie od 315 000 zł. (w cenie zawarty jest ogródek oraz miejsce parkingowe).

 

Mieszkania na piętrze posiadają powierzchnię użytkową od 70 do 76 m² oraz niezależne wejścia. Składają się z trzech poziomów. Na parterze znajduje się niezależne wejście do mieszkania wraz z wiatrołapem i schodami. Na pierwszym piętrze znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym (bezpośrednio nad salonem znajduje się otwór w stropie z widocznymi drewnianymi jętkami), przedpokój, dwie sypialnie, łazienka oraz drewniane schody prowadzące na poddasze użytkowe. Poddasze składa się z otwartej przestrzeni o powierzchni podłóg przekraczającej 40 m² oraz powierzchni użytkowej około 15 m² do zagospodarowania według własnej aranżacji. Dodatkowo każde mieszkanie na piętrze posiada dwa balkony o łącznej powierzchni ponad 20 m² oraz ogrodzony ogródek. Mieszkania na piętrze oferowane są w cenie od 359 000 zł (w cenie zawarty jest ogródek oraz miejsce parkingowe).

 

We wszystkich oferowanych mieszkaniach, w strefach dziennych oraz łazienkach, zdecydowaliśmy się zastosować najbardziej efektywny i przyjazny sposób ogrzewania jakim jest ogrzewanie podłogowe. W pozostałych pomieszczeniach zaprojektowano ogrzewanie tradycyjne. Dodatkowo mieszkania wyposażone są w nowoczesną wentylację mechaniczną z rekuperatorem oraz możliwością zastosowania filtrów przeciwsmogowych i przeciwpyłkowych (dla alergików).

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko oraz punkt przedszkolny znajdują się w odległości 300 metrów od Inwestycji.

 

Dojazd do liceów i techników w Wieliczce lub Niepołomicach możliwy jest poprzez przyspieszony transport MPK z pobliskiego przystanku.

 

PUNKTY USŁUGOWE

I CIEKAWE MIEJSCA

Wspieranie polskiej gospodarki - naszym celem w czasie realizacji inwestycji, jest wspieranie polskiej gospodarki poprzez zastosowanie tam gdzie tylko jest to możliwe, polskich wykonawców, materiałów i urządzeń.

 

Wspieranie potrzebujących - zakup każdego mieszkania z inwestycji „Zakrzów za Gajem” skutkuje zasileniem konta malutkiej Marysi Miąsko kwotą 1000 zł. Marysia jest mieszkanką pobliskiej Kwapinki. Z uwagi na ciężką chorobę, wymaga bardzo drogiego leczenia w Stanach Zjednoczonych. Szczegóły na temat pomocy dla malutkiej Marysi znajdą Państwo na stronie internetowej www.siepomaga.pl/razem-dla-marysi

DODATKOWE ATUTY

  Budynek /

 Mieszkanie

Kondygnacja

Pow. użytkowa

Pow. ogródka

Pow.  balkonów

Ilość  Pokoi

Cena PLN

Cena/mkw. PLN

Status

 Rzut

 

 

1/1

 

 

Parter

 

58,74

 

104

 

-

 

3

 

-

 

-

Sprzedane

 

 

1/2

 

Piętro+Poddasze

70,44

320

21

4

-

-

Sprzedane

 

 

2/1

 

Parter

62,30

102

-

3

-

-

Sprzedane

 

 

2/2

 

Piętro+Poddasze

76,49

150

22

4

-

-

 

Sprzedane

 

 

3/1

 

Parter

58,74

104

-

3

-

-

Sprzedane

 

 

3/2

 

Piętro+Poddasze

70,44

260

21

4

-

-

Sprzedane

 

 

                                                                                                                                                                                                

RZUT

RZUT

RZUT

RZUT

RZUT

RZUT

CENNIK

Wizualizacje

Podział ogródków

Plan inwestycji

Standard wykonania

OPIS MIESZKAŃ

KOMUNIKACJA

EDUKACJA 

OPIS INWESTYCJI

Zakrzów za Gajem - Niepołomice / Wieliczka

x

Budynek 1 Mieszkanie 1

x

Budynek 3 Mieszkanie 2

Budynek 3 Mieszkanie 1

x

Budynek 2 Mieszkanie 2

x

x

Budynek 2 Mieszkanie 1

x

Budynek 1 Mieszkanie 2

x

 

 

 

Własne mieszkanie

© 2018

Przedsiębiorstwo Rodzinne .PL